Corendon Airlines, Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı’na sponsor oldu

Corendon Airlines, Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı’na sponsor oldu

Türkiye’de kadın hentbolunda bir ekol oluşturan ve 12 yıllık Süper Lig yolculuğuna 10 kupa, Avrupa’da finaller sığdıran Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Corendon Airlines sponsorluğunda uçacak.

Aynı zamanda Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın forma sırt sponsoru olan Corendon Airlines, Türkiye’de kadın hentbolunda bir okul olan Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı’na sponsor oldu. Muratpaşa Belediyespor ve Corendon Airlines arasındaki sponsorluk imza töreni 30 Eylül Pazartesi, The Marmara Otel’de gerçekleştirilecek. Tören Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer katılımıyla gerçekleştirilecek.

Belediye Başkanı Uysal, Türkiye’de özellikle amatör spor branşlarında bir anlayışı değiştirmek için Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımında uyguladıkları modelin bugün önemli sponsorluklarca desteklenmesinin gurur verici olduğunu söyledi. Son 4 içinde kadın hentbol takımında yabancı oyuncu sayısını azaltırken, Türkiye’nin genç yeteneklerini Muratpaşa çatısı altında buluşturduklarını belirten Başkan Uysal, “Bugün farklı kadın hentbolunda farklı yaş gruplarında bütün milli takımlar büyük oranda Muratpaşa Belediyespor’dan oluşuyor. Çok uzak olmayan bir gelecekte bu modelin getireceği başarıyı hem milli takımlar hem de kulüp takımları düzeyinde birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!