Corendon Airlines ve Fenerbahçe sponsorluk anlaşması imzaladı

Corendon Airlines ve Fenerbahçe sponsorluk anlaşması imzaladı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Corendon Airlines ile sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Anlaşmaya Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Zoran Terzic, Sporculardan Brankica Mihajovic ve Kaptan Eda Erdem Dündar katıldı. Toplantıyı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç da takip etti.

“Birçok hizmette ortak hareket edeceğiz”
Sponsorluk anlaşmasının geniş kapsamlı olduğunu söyleyen Burhan Karaçam, “Sadece forma ve para anlaşması değil. Gönül birlikteliği bu. Sadece Yıldıray Bey’den değil, eşinden de kaynaklı bir sponsorluk bu. Birçok hizmette ortak hareket edeceğiz” dedi.

Yıldıray Karaer: “İnşallah iyi bir sezon olur”
Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, sponsorluk nedeniyle mutlu olduklarını ifade ederek, "Tüm imkanlarımızla Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nın yanında olacağız. İnşallah iyi bir sezon geçirecekler. Havayolu olarak geçmişte de birçok spor faaliyette olduğumuz dallarda tüm desteği vermeye çalıştık. Fenerbahçe’ye de uçuş, konaklama anlamında tüm desteği vereceğiz” açıklamasını yaptı. Neden Fenerbahçe’yi seçtikleriyle ilgili soruyu da yanıtlayan Karaer, “Eşim çok derin Fenerbahçeli, en yakın arkadaşlarım Fenerbahçeli. Fenerbahçe çok büyük bir camia. Voleybol dalında Fenerbahçe ile çalışıyoruz, farklı dallarda farklı takımlarla da işbirliği yapmayı planlıyoruz” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!