Corendon’dan Türkiye’nin imajına ve tanıtımına dev katkı

Corendon’dan Türkiye’nin imajına ve tanıtımına dev katkı

Corendon’dan Türkiye’nin imajına ve tanıtımına dev katkı

11 Şubat 2019 Pazartesi

Bildiğiniz üzere Corendon Turizm Grubu, Amsterdam’daki otelinin bahçesine dev bir uçak kondurdu. Dev uçağın Corendon Village Hotel’in bahçesine taşınması ise bi...

Bildiğiniz üzere Corendon Turizm Grubu, Amsterdam’daki otelinin bahçesine dev bir uçak kondurdu. Dev uçağın Corendon Village Hotel’in bahçesine taşınması ise binlerce kişi tarafından takip edildi. Corendon, otelini ve grubuna ciddi bir tanıtım katkısı sağladı ama burada asıl kazanan Türkiye turizmi oldu.

Dev bir uçağı satın alıp, gerekli izinlerin ardından bu uçağı otelin bahçesine getirmek çok kolay bir iş değil. Ancak, havayolu, tur operatörü ve otelcilik alanında faaliyet gösteren Corendon Turizm Grubu’nun bu çalışması grup ve Türkiye adına ciddi bir tanıtım sağlayacağı kesin.

Türk yatırımcılar Yıldıray Karaer ve Atılay Uslu’nun sahibi olduğu Corendon Turizm Grubu’nun çalışmaları zaten Türkiye turizmine çok ciddi katkı sağlıyor. Otellerinin bahçesine kondurdukları dev uçak yine Türkiye’ye ve Türk turizmine ciddi bir katkı sağlayacak. Karaer ve Uslu’nun bu akıl ve cesaret dolu çalışması Türkiye’nin tanıtımının yanında Türkiye’nin ve Türk iş adamlarının imajını yükseltecek.

Türk iş adamları, yıllar önce turizm sektöründe yaptıkları yatırım ve çalışmalarla Türkiye turizminin bu seviyeye gelmesinde büyük katkı sağladılar. Birbirinden kaliteli otelleri hizmete açan, Türk misafirperverliğini tüm dünyaya sunan iş adamlarımız sayesinde Türkiye, döviz yumurtlayan bir sektöre sahip oldu. Yıldıray Karaer ve Atılay Uslu’nun yaptığı birbirinden değerli yatırım ve çalışmalar da Türkiye’ye ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacak. Ama bence en önemli katkı imaj ve tanıtım ayağında olacak.

Corendon Turizm Grubu’nun bundan sonraki çalışmalarını da merakla bekliyoruz…Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN