Cornelia Diamond, Türkiye’nin gururu oldu

Cornelia Diamond, Türkiye’nin gururu oldu

“World Travel Awards 2014” Dünya Galası Karayipler’de yer alan Anguilla Adası’nda gerçekleşti.Dünyanın farklı ülkelerinden birbirinden güçlü...

“World Travel Awards 2014” Dünya Galası Karayipler’de yer alan Anguilla Adası’nda gerçekleşti.Dünyanın farklı ülkelerinden birbirinden güçlü otelleri geride bırakan Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, geceden “Dünyanın En İyi Tam Donanımlı Resort Oteli” ödülü ayrıldı.World Travel Awards’ten her sene Avrupa ve Dünya çapında ödüller almayı başaran Cornelia Diamond, 2014 dünya ödüllerinden de ödülle dönerek Türkiye’nin gururu oldu.Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’nın ödülünü tesisin Genel Müdürü Zafer Alkaya teslim aldı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!