Dadd Ralli ekibi denizden 2365 mt. zirveye çıktı

Dadd Ralli ekibi denizden 2365 mt. zirveye çıktı

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD) tarafından organize edilen 'DADDralli Akdeniz 2019' etkinliği kapsamında Kemer’e gelen yatlar, Kemer G-Marina’ya demir attılar ve bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini gezdiler.

İki gün Kemer G-Marina’da konaklayan yatçılar bölge gezilerinde Phaselis Antik Kentini gezdikten sonra Olympos Teleferik ile Kemer’in zirvesi 2365 mt. ye çıktılar. G-Marina Genel Müdürü Levent Tokaç ile birlikte alternatif turizmin önemli noktalarından bir tanesi olan Olympos Teleferik ile zirveye çıkan yatçılar burada bol bol fotoğraf çekip, Akdeniz’i zirveden izleme şansı buldular.

43 tekne ve 80 kişi ile Kemer’e gelen yatçıları Kemer’de ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren G-Marina Genel Müdürü Levent Tokaç “Bölgemiz Kemer’in ve marinamızın daha fazla duyulması ve yat turizminin gelişmesi için DADDralli Akdeniz 2019 oldukça önemli. Kendilerini burada ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Olympos Teleferik Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Koyuncu da yaptığı açıklamasında, “ Deniz aşığı ve yılın 9 ayını yatlarında denizde geçiren emeklilerin oluşturduğu ‘Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği’ üyelerini zirvede ağırladık. Tesisimiz hakkında kendilerini bilgilendirdik. İlk kaz bu heyecanı yaşayan değerli misafirlerimiz tesisimizi çok beğendi. Misafirler tekrar geleceklerini ve tesisi de gittikleri yerlerde, gezilip görülmesi gereken bir yer olarak anlatacaklarını söylediler” diye konuştu.

'DADDralli Akdeniz 2019'  28 Ağustos’ta Orhaniye Martı Marina’da başlarken, Alanya, Antalya, İskenderun, Kıbrıs Karpaz, Kemer,Finike Marinalarından sonra 16 Ekim’de Fethiye Marina’da sonlanacak.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!