DEDEMAN GRUBU, HIZLI VE İSTİKRARLI BÜYÜYECEK

DEDEMAN GRUBU,  HIZLI VE İSTİKRARLI BÜYÜYECEK

Dedeman Grubu, “Dedeman turizmde küçülüyor mu?” başlığını taşıyan haberler için yazılı bir açıklama yaptı. Dedeman Grubu, habere konu olan “Dedeman İstanbul Oteli” ile ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Dedeman Grubu’nun yaptığı açıklama şöyle:

Türkiye’nin ilk otel zinciri markası olarak, yaklaşık 50 yıldır faaliyet gösteren köklü ve güçlü bir markayız. Otelcilik sektöründeki tecrübemiz, geniş hizmet yelpazemiz ve benzersiz kalite anlayışımızla öncelikli olarak Türkiye’de ve sonrasında Türkiye periferisindeki ülkelerde faaliyet göstererek, hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda stratejik olarak sektördeki global otel zincirleri gibi, management ve franchising modelleri ile büyümeye devam etmekteyiz. Bu plan çerçevesinde, grubumuza ait olan Dedeman Istanbul gibi gayrimenkullerimizin satışı da iş modelimiz kapsamında yer almaktadır. Ancak haberde bahsi geçen Mısırlıoğlu Mimarlık ile bu kapsamda herhangi bir işbirliğimiz bulunmamaktadır.

Dedeman Grubu olarak, mevcut 16 otelimiz ile birlikte, yeni otel projelerimizle de önümüzdeki dönemde büyüyerek hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu kapsamda 2016 yılında; Ocak ayında faaliyete geçen Park Dedeman Elazığ ve geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiğimiz Park Dedeman Bostancı İstanbul ve Park Dedeman Trabzon otelleriyle birlikte, Dedeman Osmaniye ve Park Dedeman Tokat’tan oluşan, 2 yeni otel projemizin açılışını gerçekleştiriyor olacağız.

Bu stratejik karar çerçevesinde hayata geçireceğimiz yeni projelerimizi tüm kamuoyuyla paylaşmayı sürdüreceğimizi belirtir, konuyu bu bilgiler ışığında değerlendirmelerinize sunarız.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!