Denizi kirleten otellerin Allah cezasını versin inşallah!

Denizi kirleten otellerin Allah cezasını versin inşallah!

Yıldız Tilbe, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda deniz kirliliğinden şikayet ederek otellere çıkıştı.

Tilbe yaptığı paylaşımda Kıbrıs, Bodrum ve Çeşme'de denizlerin pisliğinden şikayet ederken, “Bu denizlere akarsulara derelere nehirlere atık ve lağımlarını bırakan otellerin ve fabrikaların Allah cezasını versin inşallah. Kıbrıs, Bodrum ve Çeşme'de denize girilmiyor, pislikten sular köpürüyor, yazıklar olsun. Gece kanalizasyonlarını açıyorlar, gündüz insanlar yüzüyor" ifadelerini kullandı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!