Dietmar Gunz’dan Thomas Cook açıklaması: “Destek olacağız”

Dietmar Gunz’dan Thomas Cook açıklaması: “Destek olacağız”

FTI Group Genel Müdürü Dietmar Gunz, iflas eden Thomas Cook ile ilgili kısa bir açıklama yaptı.

“Thomas Cook Group plc, dünya çapındaki faaliyetleri ile grubumuzun son derece değerli bir ortağı olmuştur” diyen Gnuz, açıklamalarına şöyle devam etti: “Otel, DMC, iT, havacılık alanlarında olduğu kadar tur operatörlüğü alanında da çok uzun bir işbirliği ayrıcalığına sahip olduk. Yönetim ve ekipler de dahil olmak üzere birçok iş biriminin öyle ya da böyle çalışmaya devam edeceğini umuyoruz. Condor Havayolları aynı zamanda en önemli ve güvenilir ortaklarımızdan biridir. Onlara tam destek olacağız ve bu zorlu durumun üstesinden gelmek için elimizden geleni yapacağız.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!