Divan Grubu’ndan Kadın emeğine Teşekkür filmi

Divan Grubu’ndan Kadın emeğine Teşekkür filmi

Turizm sektörünün öncü şirketlerinden Divan Grubu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle yaşamın mimarları kadınlara teşekkür niteliğinde sosyal medyada yayınlanmak üzere bir filmine imza attı. Divan Grubu’nun kadın çalışanlarının rol aldığı film ‘Bir Kadın Var’ mottosuyla kadının toplumun her alanında yer aldığına dikkat çekiyor.

Divan Grubu kadınların toplamdaki yerinin önemine vurgu yapmak amacıyla hazırladığı filmde bir otelin ev konforunda olmasından, lezzetli bir yemeğe, fırından tazecik çıkan ekmeğin kokusundan, restoranda özenle tasarlanmış masaya ve menüye kadar kadınların yarattığı farka dikkat çekiliyor. 

"Bir Kadın Var!" mottosundan yola çıkılarak oluşturulan sosyal medyada yayınlanmak üzere hazırlanan filmde, Divan Grubu’nun Türkiye’nin farklı şehirlerinde faaliyet gösteren otel, restoran, pastane ve fırınlarında çalışan kadınlar kamera karşısına geçti. Tüm kadınlara teşekkür niteliği taşıyan reklam filminin yaratım sürecini 4129Grey, yapımını ise SuperFly üstlendi.

KÜNYE
Reklamveren: Divan Grubu
Reklamveren Ekibi: Akşın Güngör, Mine Yaman Kocabaş, Candaş Emiroğlu, Naz Yanık, Ece Başer, Ahmet Efe Taylan
Reklamveren Yetkilisi: Ingage Dijital Pazarlama
Reklam Ajansı: 4129Grey Reklam Ajansı
Chief Digital Officer: Kayhan Dural
Yaratıcı Ekip Yönetmeni: Kayhan Dural
Kreatif Ekip: Berkay Özden, Kardelen Okumuş, Aykut Alkan
Müşteri İlişkileri: Melis Erduran, Eda Yıldırım, Kübra Uğrun
Prodüksiyon Ekibi: Kasım Bektaş, Sezgin Saka
Yapım: SuperFly 
Yönetmen: Sertan Özcan

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!