Otel

Tümü

Divan Grubu, turizm sektöründe en itibarlı marka seçildi

Divan Grubu, turizm sektöründe en itibarlı marka seçildi

Divan Grubu, yıl içinde itibarını en çok artıran markaların ve paydaşlarını ödüllendiren “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde turizm sektöründe bu yıl ikinci kez üst üste lider marka seçildi.

Divan Grubu, Marketing Türkiye dergisinin Akademetre işbirliğiyle bu yıl 7.sini gerçekleştirdiği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde, beş yıldızlı otel sıralamasında ilk sırada yer aldı. İtibarını en çok artıran markaların ve paydaşlarının ödüllendirildiği programda Divan Grubu, 50’yi aşkın kategori arasından turizm sektöründe üst üste ikinci kez lider oldu.

“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”, toplam 12 ilde, 1.200 kişiyle  gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda, 50’yi aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran marka­ların  ve bu başarıya ortak olan paydaşların ödüllendirildiği bir organizasyon. “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçü­mü” araştırmasını baz alarak düzenlenen programda, Divan Grubu geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kendi kategorisinde ilk sırada yer alarak ödüle layık görüldü. Divan Grubu Genel Müdürü Murat Tomruk, “2019’da olduğu gibi, hepimiz için büyük bir sınav niteliğinde geçen 2020 yılında da tüketici nezdinde en itibarlı marka olarak ödüllendirilmek hepimiz için büyük gurur kaynağı oldu. Bu vesile ile büyük bir özveri ile çalışan tüm Divan Ailesi fertlerini yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.