Dünyaca ünlü gitarist Rycardo Moreno, The 251 Soul'da

Dünyaca ünlü gitarist Rycardo Moreno, The 251 Soul'da

Birbirinden değerli isimleri sahnesinde konuk eden The 251 Soul, Ağustos ayının ikinci haftasında dünyaca ünlü flamenko ve caz gitaristi Rycardo Moreno’yu Antalyalı müzikseverler ile buluşturacak.

İspanya'da doğan flamenko ve caz gitaristi Rycardo Moreno, 11 yaşında büyükannesi "Pepa la Cartuja"nın seslendirdiği şarkılara eşlik etmesiyle birlikte müziğe başladı. Birçok sanatçının turnelerinde müzik yapımcısı, besteci, aranjör ve gitarist olarak kariyerini geliştiren Moreno, Flamenko sahnesinin en önemli sanatçılarıyla işbirliği yapıyor.Dünyaca ünlü gitar sanatçısı Rycardo Moreno'nun sahne alacağı gecede Antalyalı müzikseverler, eşsiz bir müzik keyfi yaşayacak. Yenilikçi ve dinamik yapısı ile şehri kültür sanatla buluşturma konusundaki yatırımlarına devam eden AKRA Hotels, The 251 Soul'daki bu eşsiz performansı ile 9 - 10 Ağustos'da ünlü gitaristi ağırlayacak.    

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!