Otel

Tümü

Dünyaca ünlü şefler Temmuz’da Finesse mutfağında

Dünyaca ünlü şefler Temmuz’da Finesse mutfağında

İncelikli detaylarla üstün bir tatil deneyimi sunan Finesse, Temmuz ayında a la carte restoranı Chef’s Kitchen’da yine birbirinden yetenekli şefleri ağırlayacak.

Finesse’in a la carte restoranı Chef’s Kitchen’da seçkin şefler degüstasyon menülerini sunmayı sürdürüyor. 
5-17 Temmuz arasında Chef’s Kitchen’ı, Antalya’nın önde gelen restoranlarından 7 Mehmet Restoran’ın üçüncü kuşak temsilcisi, mekanın işletmecisi ve baş şefi olan Mehmet Akdağ yönetecek. Modern Akdeniz lezzetleri ve geleneksel Türk mutfağı üzerine uzman Akdağ, Finesse misafirleri için çok özel lezzetler hazırlayacak.

19-25 Temmuz arasında ise Chef’s Kitchen’ın yönetimi İspanyol şef Joanna Artiedaise’e geçecek. Barcelona’da yer alan Xô-cô-la’nın baş şefi olan ve kariyerine Martín Berasategui ile Pedro Subijana gibi Michelin yıldızlı şeflerin restoranlarında devam eden yetenekli şef, 2017’de Pastry Revolution tarafından “Dünyadaki trendleri belirleyen son 10” listesine dahil edilmişti.

350 metre altın kristal kum sahili, firuze mavisi denizi, incelikle tasarlanmış sade mekanları ve her yaştan misafiri için sunduğu zamansız eğlencesiyle Finesse, bütünüyle üstün bir tatil deneyimi vadediyor. Bu deneyimin unutulmaz detaylarının arasında, sıra dışı gastronomik yaklaşımı da yer alıyor. Finesse’in Chef’s Kitchen’a ek olarak, yine a la carte olarak hizmet veren Med Kitchen ve a la minute hizmet veren The Kitchen isimli iki restoranı daha bulunuyor. Beach Club ise akşamları clambake restoranına dönüşüyor. Paloma Grup’un kendi çiftliğinden gelen bahçeden sofraya organik ürünler, yerele saygı felsefesiyle seçilen malzemeler ve yaratıcı lezzetler Finesse mutfağının temelini oluşturuyor.