Dünyanın en iyi cruise gemilerinde Polin Waterparks imzası

Dünyanın en iyi cruise gemilerinde Polin Waterparks imzası

Dünyanın en büyük Cruise gemileri, su parkları ve atraksiyonlarının tasarım, mühendislik, üretim ve montajında global pazar lideri olan Polin Waterparks ile birlikte su parkı için tesisin atmosferini zenginleştirecek projelere imza attı.

Cruise gemilerinde su parkı olmazsa olmazlar arasında artık. Polin Waterparks, daha öncesinde de Royal Caribbean Cruises, Carnival Cruises, P&O Cruises ve MSC Cruises gibi dünya devleriyle açık denizlerde eğlence noktası olan ve büyük ses getiren başarılı projeler gerçekleştirdi.

Cruise su parkı projeleri Polin Waterparks’ın mühendislik dehasını, stabil olmayan bir platformada, yüksek rüzgar güçlerine dayanım isteyen özel tekniklerle bir kez daha kanıtladı. Polin Waterparks, bu gemilerin su parklarında; kayma parkuru boyunca heyecanlı bir yarış yapma ve her kaydırağa yarış başlangıcını belirleyecek ve kayma güvenliğini arttıracak özel bir trafik ışık sistemi, ayrıca kazananı belirlemek için her bir kaydıraktan kayan kisinin kayma zamanını gösteren skorbord ve denizin üstenden kayıyor hissi veren özel ışık efektleri, doğal ışık efektleri, özel desen efektleri ve tamamen şeffaf su kaydırakları seçeneklerin eklenmesiyle sunduğu imkanlarla kayma deneyimini daha da heyecanlı hale getiriyor.

Heyecanın, eğlencenin tanımı herkes için, her an için farklıdır. Bazıları ülke ülke gezmeyi, bazıları dans etmeyi, bazıları da bağıra bağıra şarkı söylemek için konsere gitmeyi tercih eder. Ama sonucu hepimiz için aynıdır; yüzlerde ki gülümseme!

Polin Waterparks Cruise Projeleri; Dr.Seuss Waterpark, Symphony of the Seas, Dawn Princess Cruises, Harmony of the Seas, Carnival Waterworks Waterpark, MSC Preziosa Ship, WaterWorks waterpark.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!