Dünyanın En İyisi Cornelia Diamond oldu

Dünyanın En İyisi Cornelia Diamond oldu

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, World Travel Awards 2015 Dünya Galası’nda “Dünyanın En İyi Tam Donanımlı Resort Oteli” seçildi.

World Travel Awards 2015 Dünya Galası Fas’ın El Jadida şehrinde gerçekleştirildi. Gecede “Dünyanın En İyi Tam Donanımlı  Resort Oteli” ödülüne Cornelia Diamond Golf Resort & Spa layık görüldü.

Ödülü Cornelia Diamond Genel Müdürü Zafer Alkaya teslim adı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!