DÜNYANIN EN MUTLU ÜLKELERİ BELLİ OLDU

DÜNYANIN EN MUTLU ÜLKELERİ BELLİ OLDU

Londra merkezli Legatum Enstitüsü, 11. Dünyanın En Zengin ve Mutlu Ülkeleri listesini yayınladı.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; sadece mali zenginliğin değil, sağlık, eğitim, teknoloji erişimi, güvenlik, istihdam gibi faktörlerin de değerlendirildiği listedeki ilk 28 ülke şu şekilde.1. Norveç2. Yeni Zelanda3. Finlandiya4. İsviçre5. İsveç6. Hollanda7. Danimarka8. Kanada9. Avustralya10. İngiltere11. Almanya12. İrlanda13. İzlanda14. Lüksemburg15. Avusturya16. Belçika17. Singapur18. ABD19. Fransa20. İspanya21. Slovenya22. Malta23. Japonya24. Hong Kong25. Portekiz26. Çekya27. Estonya28. UruguayListenin 88. sırasında ise Türkiye yer aldı.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!