Genel

Dünyanın en önemli turizm otoriteleri Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en önemli turizm otoriteleri Türkiye’ye geliyor

2021 yılının en önemli Turizm Çalıştayı 6-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Dünyadaki otorite 14 turizm STK başkanının konuşmacı olarak katılacağı Turizm Çalıştayı ve Konferansı, Pullman İstanbul’da gerçekleşecek.

Çalıştaya, birçok ülkeden 250’ye yakın tur operatörü de katılım gösterecek. Çalıştayın organizasyonunu üstlenen TravelShop Turkey Genel Müdürü ve ISTTA Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza Kalender, konuyla ilgili olarak: “Öncelikle bu önemli organizasyonu Türkiye’de gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyum. USTOA Başkanı Terry Dale, TIE Başkanı Jon Bruno, WFTA Başkanı Eric Wolf, OTOAI Başkanı Riaz Munshi gibi dünyada turizme yön veren çok önemli insanların etkinliğimize konuşmacı olarak katılmasından ötürü çok mutluyum. Dünyada ilk defa bu kadar önemli konuşmacı bir araya geliyor ve bu da İstanbul’a nasip olacak.

Yapmış olduğumuz bu organizasyon ülke tanıtımı için çok önemli ve Türkiye’deki meslektaşlarımız için de iyi bir motivasyon kaynağı olacağına inanıyorum. Etkinliğimize destek olan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’na, Türk Hava Yolları’na, İstanbul Turizm Derneği’ne, Pullman İstanbul’a ve bize destek veren diğer tüm turizm profesyonelleri ve STK’lara teşekkür ediyorum.

An itibariyle tüm masa ve stantlarımız dolmuş durumda. Ancak etkinlikten faydalanmak isteyen tüm meslektaşlarımız ziyaretçi olarak katılım gösterebilirler. Sosyal mesafe kuralları gereğince tüm katılımcılarımızın etkinlik öncesinde kayıtlarını aşağıda linkten yaptırması gerekmektedir. www.workshoptravelshop.com/register/visitor/step1 Online destek için 0549 540 54 82 nolu whatsapp hattından veya office@tieseurasia.com e-mail adresinden irtibata geçiniz.

Bu etkinliğin turizm camiamıza faydalı bir etkinlik olmasını dilerim. 2020 yılının turizm gelir kayıplarını bu etkinlik vasıtasıyla telafi edelim.”