Otel

Tümü

Dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otellerinden biri Türkiye’den

Dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otellerinden biri Türkiye’den

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, dünyanın saygın yayınlarından Travel +Leisure dergisinin merakla takip edilen The World's Best Awards 2021 anketinde “Dünyanın En İyi 25 Oteli” arasında yer aldı. Otel, “Avrupa’daki En İyi 15 Otel’ içinde 4. sırada yer aldı.

Açıldığı günden bu yana, kalite odaklı hizmet anlayışı, ambiyansı ve sunduğu servis çeşitliliği ile birçok ödüle layık görülen Four Seasons Hotel Sultanahmet, Travel+Leisure dergisi tarafından yayınlanan “The World's Best Awards 2021 anketinin En iyi Oteller kategorisinde dünyanın en iyi 25., Avrupa’nın ise en iyi 4. oteli seçildi.

Koronavirüs salgını sonrası ilk kez düzenlenen 'Dünyanın En İyileri’ anketinde dünyanın iyi şehirleri de belirlendi. Bu sene
İstanbul, “Dünyanın En İyi 3'üncü Şehri" oldu.  Ayrıca İstanbul, Avrupa'nın popüler şehirleri Roma, Floransa, Porto, Seville'yı geride bırakarak, bu yıl “Avrupa'nın En İyi Şehri” seçildi.

İstanbul’un tarihi güzelliklerine birkaç adım mesafede yer alan ve 1996 yılından itibaren benzersiz bir misafir deneyimi sunan Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte
Tarihi Yarımada'daki yegâne beş yıldızlı lüks otel yolculuğunu, yeni ve yaratıcı deneyimlerle yaşatmaya devam edecek.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli
Travel+Leisure dergisi, “The World's Best Awardslistesi için her yıl okuyucularına dünyanın dört bir yanındaki seyahat deneyimleri ile ilgili anket düzenleniyor. Oteller; konumları, hizmetleri, yemekleri, servis kaliteleri ve genel değerlendirmeleri ile derecelendiriliyor.