Otel

Tümü

Eftalia Marin Hotel, misafirlerini lezzet yolculuğuna çıkartacak

Eftalia Marin Hotel, misafirlerini lezzet yolculuğuna çıkartacak

Eftalia Hotels’in önemli otellerinden Eftalia Marin Hotel, 2023 sezonunu açtı. Misafirlerini ağırlamaya başlayan Eftalia Marin Hotel’in, Executive Chef Seyfi Curt önderliğindeki mutfak ekibi de misafirlerine eşsiz lezzetler sunmaya başladı.

Executive Chef Seyfi Curt, yeni sezonla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Eftalia Marin Hotel olarak iyi bir hazırlık süreci sonrasında 2023 sezonunu açtık. Misafirlerimiz iyi bir tatilin yanında lezzetli ve keyif veren yemekler de deneyimlemek istiyor. Mutfak ekibimiz ile misafirlerimize Türk ve dünya mutfaklarından güzel örnekler sunacağız” dedi.

Türk mutfağının artık merak edilen bir mutfak haline geldiğini belirten Seyfi Curt, “Zenginliği ile dikkat çeken Türk Mutfağı’nın oteller sayesinde dünya mutfakları içinde dikkat çeken bir sıçrama kaydetti. Turistler Türk Mutfağı’ndan farklı lezzetleri denemek istiyor. Misafirlerimizin bu isteklerini yerine getirerek onlara mutfağımızın eşsiz lezzetlerini sunuyoruz. Türk Mutfağı’nın yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden güzel örnekleri de sunarak yerli ve yabancı konuklarımızı bu sene de lezzet yolculuğuna çıkartacağız” diye konuştu