Ege Bölgesi’nde Halil Özyurt, Turizm Ajansı Yönetim Kurulu’nda

Ege Bölgesi’nde Halil Özyurt, Turizm Ajansı Yönetim Kurulu’nda

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği için bugün gerçekleştirilen seçimlerde Ege Bölgesi’nde kazanan isim belli odu.

BODER Başkanı Halil Özyurt ve ETİK Başkanı Mehmet İşler’in yarıştığı seçimlerde kazanan 468 oy alan Özyurt oldu. Özyurt’un rakibi Mehmet İşler ise 38 oy aldı.

Bu sonuçlara göre BODER Başkanı Halil Özyurt, Ege Bölgesi konaklama sektörünü Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nda temsil edecek. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!