Otel

Tümü

Ege Bölgesi’nin yeni konsept oteli Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA kapılarını açıyor

Ege Bölgesi’nin yeni konsept oteli Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA kapılarını açıyor

Ege'nin son dönemdeki gözde tatil beldelerinden biri olan Seferihisar Sığacık’ta Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA yeni yüzü ile 31.12.2021 tarihinde muhteşem bir organizasyon ile misafirlerine 12 ay boyunca kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Açılış ile birlikte Euphoria Sağlıklı Uzun Yaşam Merkezi de hizmete giriyor. Bu merkezde misafirler doğa ile yakın olabileceği gibi suyun iyileştirici gücünden de faydalanabilecek. Misafirler, güzel bir konaklama ve de yeni sosyal ortamlar keşfedecek.

Konuklar, Deniz ve Çeşme adalarını görebileceği muhteşem manzaralı bir atmosferde termal havuzu, wellness bahçesinde de thalasso havuzu, kneipp terapi, çamur şelalesi, tuz mağarası, sıcak kum odası ve VIP odun sobalı özel yapım saunaları gibi önünüzde çok sayıda alternatif bulabilecek. Tüm bunların yanı sıra yıl boyu faal olacak olan sağlık merkezinde de fizik tedavi merkezi ve alternatif tedavi yöntemlerinden de faydalanabilecekler. Euphoria Sağlıklı Uzun Yaşam Merkezi ile ilgili detaylı bilgi almak için otelin yenilenmiş web sayfasını incelenebilir.

Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA yeni yıla da muhteşem bir program ile hoş geldin diyor. Organizasyonunda yılbaşı gecesi harika sahneleri ile Safiye Soyman, Faik Öztürk ve İzmir’in harika sesi Gülay Eralp’in konserleri ile dolu olacak. Yılın ilk akşamında ise müzik dünyasının sevilen ismi muhteşem ses Candan Erçetin konuklarını ağırlayacak.

Ailelerin en küçük üyelerinin de unutulmadığı bugünde çocuklara özel yılbaşı programları animasyon gösterileri ve menülerle renklendiriliyor. Yılın ilk sabahında muhteşem bir kahvaltı ile güne başlayan misafirler, dinlendirici ve hareketli aktivitelerle yılın ilk gününün tadını çıkaracak. 2022’nin ilk akşam yemeğinde ise Candan Erçetin'in canlı müziği eşliğinde hazırlanan eşsiz menüleri ile hafızalarda yer edinecek bir gece yaşayacaklar.