Otel

Tümü

ELA Excellence Resort Belek, 1200 kişilik kadrosu ile sezona “Merhaba” dedi

ELA Excellence Resort Belek, 1200 kişilik kadrosu ile sezona “Merhaba” dedi

Antalya’nın gözde turizm merkezi Belek’te bulunan ELA Excellence Resort Belek, 1200 kişilik dev kadrosu ile yeni sezona merhaba dedi.

Çalışana yaptığı önemli yatırımlarla ekibini 1200 kişilik dev bir kadroya dönüştüren Ela Excellence ailesi 2023 turizm sezonuna heyecanlı, renkli, eğlenceli bir "merhaba!" dedi. Gerçekleştirdiği renovasyonların son fazını bu yıl tamamlayan Ela Excellence, yepyeni yüzüyle misafirlerini ağırlamaya başlamadan önce, otel ekibinin sezona dinamik bir başlangıç yapması adına lansman organize etti.
  Özak Global Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık ve Ela Excellence Resort Belek Genel Müdürü Orhan Gökçen’in gerçekleştirdikleri açılış konuşmaları ile başlayan programda konuşmaların ardından lezzetli ikramlar ve show’larla çalışanlar eğlenceli anlar yaşadı.  Program kıdem ödüllerinin takdimi ile son buldu.

ÖNCELİĞİMİZ ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ
Açılış konuşmasında sezona başlamadan önce Ela’daki son faz renovasyonu bu yıl tamamladıklarını belirten Özak Global Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, kış döneminde spa ve villalar bölümde gerçekleştirilen yeniliklerle misafirlerimize en iyiyi ve konforu yansıtacak şekilde dekorasyonu tamamladıklarını belirtti. Bu renovasyonun yanında en büyük yatırımı çalışanlara yaptıklarını belirten Akbalık, düzenlenen partinin aslında çalışanlarına teşekkür etme amaçlı kurgulandığını, önceliklerinin ilk sırasında her zaman çalışan memnuniyeti olduğunu belirtti.

ELALILARIN GURUR ANI: KIDEM ÖDÜLLERİ
Ela Excellence bünyesinde ilgili dönem içerisinde 5., 10. ve 20. yıllarını tamamlayan 100’e yakın çalışanına kıdem ödülleri takdim edildi. Ela Excellence Genel Müdürü Orhan Gökçen “Özverili çalışmaları ile markamıza yıllarca emek veren çalışanlarımıza ödüllerini takdim ettik,  misafirlerimize profesyonel sunumlar ve seçkin bir hizmet anlayışının inşaasında en önemli değerin kendilerini olduğunun farkındayız, Ela’yla olan gönül bağınız için sonsuz teşekkürler.” dedi.

Yoğun bir katılım ve coşkuyla başlayan program, çalışanlara Kıdem Ödüllerinin takdim edilmesi ile sona erdi.
  Düzenlenen etkinliğe Ela’nın tüm çalışanları katılım gösterdi.