Otel

Tümü

Ela Excellence Resort Belek, Coral Elite’in Rusya’daki en seçkin acentelerini ağırladı

Ela Excellence Resort Belek, Coral Elite’in Rusya’daki en seçkin acentelerini ağırladı

Ela Excellence Resort Belek, 2023 sezon açılışı öncesi Rusya’da Coral ile gerçekleştirdiği davette Coral Elite kategorisindeki Rusya’nın en seçkin acenteleri ile bir araya geldi.

Moskova Lotte Otel’de gerçekleşen buluşmada 2021 ve 2022 yıllarında olmak üzere 2 fazda tamamlanan renovasyon sürecinden sonra kapılarını misafirlere açacak olan Ela Excellence Resort Belek, Coral Travel ile birlikte Rusya’da bir buluşma düzenledi. VIP müşterilerle çalışan büyük Moskova seyahat acentelerinin temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Otel yönetimi Ela Excellence Resort Belek'te gerçekleştirilen yenilikler ve sezon hazırlıkları hakkında sunum gerçekleştirdi.

Ela Excellence Resort Belek Genel Müdürü Orhan Gökçen, renovasyon sürecinin tamamladıklarını belirtirken otelin üstün ve beklentileri aşan tatil konsepti ve 1200 kişilik dev kadrosu ile misafirlere hizmet vermeye hazır olduğunu, misafirlerin unutulmaz yolculuklarının bir parçası olacaklarına emin olduklarını söyledi.

Toplantıya katılan Coral Travel Genel Müdür Yardımcısı Çetin Bozacı da; Coral Elite kategorisinde en iddialı ürün olan Ela Excellence’i Moskova’nın en seçkin acentelerine verdikleri davette en iddialı aile oteli olarak tavsiye etti.

2023 sezona hazırlık döneminde, geçen yıl girdiği renovasyon sürecinin ikinci ve son fazını tamamlayan Ela Excellence Resort Belek, Spa konseptini tamamıyla yeniledi. Spanın yanında Villalarını da baştan sona yenileyen ve kişiye özel hizmet tasarlayan Ela Excellence Resort Belek, gerçekleştirdiği renovasyonların yanı sıra A la Carte Restoranlarında da misafirlere yeni deneyimler sunacak.