Ela Quality ve Xanadu Belek’te Hakan Girit rüzgarı esti

Ela Quality ve Xanadu Belek’te Hakan Girit rüzgarı esti

Yılbaşı programları kapsamında Ela Quality Resort ve Xanadu Resort Belek’te sahne alan ünlü sanatçı Hakan Girit, orkestrası ile muhteşem bir performans sergiledi. Yüzlerce tatilci şarkılara eşlik ederek yeni yıla girdi.

Vokalde; Berna Keser Klavyede; Serhan Kandemir Saksafonda; Tuğrul Aray  Gitarda; Deyiş Devran  Davulda; Emin Turcan Hakan Girit'e eşlik ettiler. Antalya'nın kendisi için önemli bir yer tutuğunu söyleyen Sanatçı Hakan Girit, "Yılbaşında Antalya'da muhteşem bir gecede yeni yıla ‘merhaba’ dedik. Muhteşem bir gece oldu. Çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra daha sık Antalya'da sevenlerimiz ile bir arada olmayı planlıyoruz. Yeni çalışmalarımız devam ediyor. Yakında sevenlerimize sürprizlerimiz olacak" dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!