Emre Önen: “Armas Hotels’in otel yatırımları devam edecek, ilk hedef İstanbul”

Emre Önen: “Armas Hotels’in otel yatırımları devam edecek, ilk hedef İstanbul”

Armas Hotels Satış ve Pazarlama Direktörü Emre Önen, 2019 yılını değerlendirip 2020 beklentilerini Tourism Today TV’ye açıkladı. Önen, Armas Hotels’in yeni otel yatırımlarına değindi.

Emre Önen, Armas Hotels’te 2019’un doluluk ve karlılıkların kendilerini mutlu edecek düzeyde gerçekleştiğini söyledi. 2020 yılı için öngörülerini açıklayan Önen: “2020 de, 2019’dan farklı olmayacak. Mantık dışı artışlardan bahsediliyor. Evet, doluluk ve karlılıklar yükselecek ama bu artış çok büyük oranlarda gerçekleşmeyecek. Fiyat artışları konusunda ise yine yüzde 20-30 oranlarında artışlardan bahsediliyor. Bunlar reel rakamlar değil. Olması gereken yüzde 10-15 dolaylarındadır” dedi.

Armas Hotels’in yatırımlarına devam edeceğini ifade eden Emre Önen, Armas Hotels bünyesindeki otel sayısını artırdıkları gibi verdikleri hizmeti de yukarıya taşıdıklarını söyledi. Önen: “Bu sene bünyemize 4 otel kattık ve şu an bütün otellerimiz tadilatta. Servis ve hizmetin farklılık yarattığı bir ortamdayız. Bütün bina ve odalar aynı. Misafirlerimize dokunmamız gerekiyor. Armas Hotels olarak bu noktada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Antalya dışındaki ilk şehir dışı yatırımımızı Kırşehir’e yaptık. Şimdi hedefimizde İstanbul var. Şu an orada görüşmelerimiz sürüyor. Yurt dışı yatırımı için ise isteğimiz ve heyecanımız var ancak şu an önceliğimiz yurt içi yatırımlarımız olacak” diye konuştu.

Emre Önen’in açıklamaları için tıklayınız:

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!