Otel

Tümü

Enis Özsinan: “Büyük işler yapmaya devam edeceğiz”

Enis Özsinan: “Büyük işler yapmaya devam edeceğiz”

Antalya’nın gözde turizm bölgesi Belek’in en yeni oteli olan Granada Luxury Belek’in Genel Müdürü Enis Özsinan, Tourism Today Haber Müdürü Tuncay Sevin’e 2021 sezonunu değerlendirdi. Aldıkları ciddi önlemlerle Pandemi’den etkilenmediklerini belirten Özsinan, “Bu sene çok iyi bir doluluk oranı yakaladık. İyi işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“ÇOK İYİ BİR DOLULUK YAKALADIK”

“Granada Ailesi olarak bu sene çok güzel işlere imza attık” diyen Granada Luxury Belek Genel Müdürü Enis Özsinan “Biz pandemi öncesi ve sonrasında yapmış olduğumuz çalışmaların karşılığını çok güzel aldık. Özellikle yıllardır vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin bu sene ekmeğini yedik. Çok iyi bir doluluk yakaladık. Misafir memnuniyetimiz de yüzde 96 civarında. Misafirlerimiz memnun, yönetim olarak biz de memnunuz. Halen doluluklarımız güzel seviyelerde. Bugün 976 odamız var. Gerçekten iyi ilerliyoruz. Bu sene 3 otelimizi de açtık. Kışın ise iki otelimizi kapatacağız. Sadece Granada Luxury Belek açık kalacak. Kış döneminde MICE turizminde önemli çalışmalara imza atacağız. Bilindiği üzere Antalya’nın en büyük toplantı salonlarına sahibiz. O anlamda yoğun bir operasyon devam ediyor. Toplantı gruplarını ağırlamaya başladık ve yılbaşına kadar büyük işler yapmaya devam edeceğiz. Yılbaşında ise büyük bir organizasyona imza atacağız” dedi.

“PANDEMİ, BİZİ ÇOK ETKİLEMEDİ”

Enis Özsinan pandeminin kendilerini çok etkilemediğini belirterek, aynı çizgide devam edeceklerini söyledi. Özsinan, “Belek’in en yeni oteliyiz. Oda sayı anlamında bölgemizin en büyük tesisiyiz. İki convention center’ımız var. Aynı anda 3-4 toplantı grubunu ağırlayabiliyoruz. İkinci bantta olmamıza rağmen vermiş olduğumuz hizmetle ön banttaki tesislerin önüne geçtik. Hizmet anlayışımızdan ödün vermedik. Yazın hangi hizmeti veriyorsak kışın da aynı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bu da bize önemli bir avantaj getiriyor. Pandemi, bizi çok etkilemedi. Aldığımız önlemler bizim için önemliydi. Önümüzdeki yıl da pandemi büyük bir sıkıntı yaratmayacak düşüncesindeyim. Misafirler rahatlamaya ve tatil yapmaya ihtiyacı var. 2022 yılında büyük bir taleple karşı karşıya kalacağımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

“TEK BİR MİLLETE BAĞIMLI DEĞİLİZ”

Farklı pazarlarla çalışmalarının da kendilerine avantaj sağladığını ifade eden Enis Özsinan “Şu anda 140’ın üzerinde acente ile çalışıyoruz ve tek bir millete bağımlı değiliz. Farklı pazarlarla çalışmak her zaman avantajdır. Bunun da meyvesini yiyoruz. İç pazarda yoğun bir operasyon var ama her pazarda sağlam bir şekilde ilerliyoruz” diye konuştu.