Erdem Başarır, Reges a Luxury Collection Resort & SPA Çeşme’de

Erdem Başarır, Reges a Luxury Collection Resort & SPA Çeşme’de

Erdem Başarır, Marriott Grubu’nun The Luxury Collection markasının lüks oteli Reges a Luxury Collection Resort & SPA Çeşme’nin Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

Yeni görevi hakkında kısa bir açıklama yapan Başarır: “Dünyanın en büyük otel zinciri olan Marriott Grubu’nun The Luxury Collection markasının lüks oteli Reges a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme oteline Satış ve Pazarlama Direktörü olarak başlamış bulunmaktayım. Luxury Collection markasının 116. Oteli olarak, markanın altın değerlerinden; kişiselleştirilmiş rafine lüks hizmetini genişlik duygusunun eşlik ettiği yaşam alanlarında ve çağdaş asya-pasifik & ege mutfaklarından haz dolu gastronomi anları ile sunuyoruz. Gerek iyi gerekse zor zamanlarda desteklerini hissettiren herkese yeni adresimden en samimi selamlarımı sunarım. Şimdiden hepimizin sezonu güzel ve bereketli olsun.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!