ERKEN REZERVASYONLA YÜZDE 50'YE VARAN İNDİRİM YAPACAKLAR

ERKEN REZERVASYONLA YÜZDE 50'YE VARAN İNDİRİM YAPACAKLAR

Tatilsepeti.com, erken rezervasyon kampanyasının 5. dönemini başlattığını açıkladı. 28 Mart tarihine kadar sürecek olan bu dönemde tatilseverlere %50'ye varan indirimler sunulacak.

 
8 Mart tarihinde biten 4. erken rezervasyon döneminde, 2015 yılının aynı dönemine göre yüzde 45 talep artışı yaşandığına ve bu artışın sektör ortalamasının üzerinde olduğuna dikkat çeken tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, bu yılki sezonun daha da iyi geçeceği görüşünde.

Bu yıl erken rezervasyon fiyatları önceki yıllara göre düşük seyrediyor. Gecelik ortalama kişi başı her şey dahil 50 TL'den başlayan fiyatlarla tatil yapmak mümkün oluyor. Tüm tatil seçeneklerine genel olarak bakıldığında, ortalama günlük fiyatların 150 TL, bir haftalık tatilin 750 TL civarında olduğu görülüyor.

Şu ana kadar Erken Rezervasyon döneminde en çok ilgi gören bölgeler arasında Kemer, Belek, Çeşme ve Kuşadası öne çıkıyor. Yurtiçi otellerin yanı sıra gemi ve yurt dışı turlarda da erken rezervasyon indirimleri devam ediyor.

Son yıllarda büyük başarılara imza atan Türk basketboluna destek veren tatilsepeti.com'un Spor Toto Basketbol Ligi'nin Resmi Seyahat ve Tatil Sponsoru olması da, spor sever kitlenin tatil satın alma davranışlarında etkili oldu. Hedef kitlenin benzer olması ve Tatil Sepeti reklam filmlerinde basketbol oyuncularının oynaması da tüketici tarafından oldukça ilgi gördü. Geçen tüm yıllardan çok daha fazla talep gören yeni erken rezervasyon sezonunda fırsatların kaçırılmaması için acele edilmesi gerekiyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!