Otel

Tümü

Erol Türk, Toka Bodrum Hotel ile konaklama sektörüne adım attı

Erol Türk, Toka Bodrum Hotel ile konaklama sektörüne adım attı

Bodrum’un gözde beldesi Torba’da alışılmışın dışında kişiye özel butik hizmet anlayışı ile hayata geçen Toka Bodrum Hotel & Beach Club kapılarını açtı. SAN TSG ve Paximum Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türk, hayata geçirdiği Toka Bodrum ile konaklama sektörüne adım attı.

BODRUM’UN PARLAYAN YILDIZI OLMAYA ADAY

Turizm camiasının yakından tanıdığı 70’den fazla ülkede turizm profesyonellerine teknolojik çözümler sunan SAN TSG ve Paximum Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türk otel yatırımı ile ilgili olarak “Uzun zamandır istediğimiz butik otel işletmesi arayışımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu sizinle de paylaşmak istiyorum. Bodrum’un gözde tatil beldesi Torba’da Toka Bodrum Hotel & Beach Club ile bu yaz Bodrum’un parlayan yıldızı olmaya adayız” dedi.

KİŞİYE ÖZEL BİR DENEYİM SUNACAK

Denize sıfır en küçüğü 50m2 olan 40 odasıyla kişiye özel bir deneyim sunmak için geçen hafta içinde Toka Bodrum Hotel & Beach Club’ı açtıklarını söyleyen Erol Türk açıklamalarına şöyle devam etti: “Otelimizin detaylarını www.tokabodrum.com adresinde bulabilirsiniz.

GURME LEZZETLER SUNACAK

Karantina bitiminden sonra her hafta Çarşamba ve Cumartesi dünyaca ünlü tenorumuz Hakan Aysev sahnemizde alacak. Otelimiz içindeki Tan Taşçı’nın Buda Vegan Restoranı, Anadolu’nun zengin mutfağı ile hizmet veren Galatalı Ocakbaşı, Bodrum ve Girit mutfağı ile iskelemizde hizmet veren Feluka Meyhane sizlere gurme lezzetleri sunmaya hazır.

“EN KISA SÜREDE BULUŞMAYI DİLİYORUZ”

Hepsi ve daha fazlası için aradığınız kaçış noktası Toka Bodrum Hotel & Beach Club olabilir. Uzun ve yorucu bir pandemi sürecinden sonra sizlerle eşi benzeri olmayan Palm Bar’ımızda ve gurme restoranlarımızda en kısa sürede buluşmayı diliyoruz.