ETSTUR bir kez daha en beğenilen turizm şirketi oldu

ETSTUR bir kez daha en beğenilen turizm şirketi oldu

2015 yılından beri, müşteri deneyimi yönetiminde en başarılı markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards bu yıl da sahiplerini buldu.

Markaların farklı kategorilerde değerlendirilerek ödüllendirildiği organizasyonda Etstur, En Beğenilen Turizm Şirketi Ödülü’ne değer görüldü.A.L.F.A Awards, sadece ürünün satış süreci değil, satış sonrasındaki süreçlerde de hizmetini sürdürülebilir kılan ve müşterileri ile sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların değerlendirildiği bir araştırma süreci sonunda veriliyor. Müşterilerin arzu boyutundan, şirketlerin çalışan memnuniyetine verdiği öneme, markaların tüketici nezdinde bilinirliğinden satış sonrası ilişki devamlılığı gibi pek çok kıyaslamadan geçerek verilen ödüller, bu yıl 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze görüşmeler yapılarak 46 kategoride değerlendirmelerin yapıldığı bir endeks ile belirlendi.Bankacılık, beyaz eşya, digital yayın platformları, e-ticaret siteleri, fast food şirketleri, giyim sektörü gibi pek çok alanda müşteri deneyimini en iyi yaşatan markaların ödüllendirildiği organizasyonda Etstur, “Turizm ve Seyahat” sektöründe En Beğenilen Turizm Şirketi Ödülü’nün sahibi oldu. Markanın ödülünü, Etstur Misafir Deneyimi İlişki Yönetimi ve Kalite Direktörü Ayşıl Bahar Arıcı aldı.Arıcı ödül töreninde yaptığı konuşmada “Etstur olarak hizmet verdiğimiz alanlarda, misafir memnuniyetini takip ederek sektör genelinde hizmet kalitesinin artmasına katkıda bulunmak bizim için çok önemli. Misafir memnuniyeti açısından sektörde yüklendiğimiz misyonun, misafir tarafında da karşılığını görmek bizi gururlandırıyor. Müşteri deneyiminin belirleyici olduğu A.L.F.A Awards organizasyonunda bizi En Beğenilen Turizm Şirketi Ödülü’ne değer gören herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!