Otel

Tümü

Euphoria Hotels’ten 200 sağlık çalışanına ücretsiz tatil imkanı

Euphoria Hotels’ten 200 sağlık çalışanına ücretsiz tatil imkanı

Euphoria Hotels & Resort, Pandemi döneminde hayatları pahasına özverili bir şekilde çalışan sağlık çalışanlarına önemli bir jest yaptı. Euphoria Hotels, 200 sağlık çalışanına aileleriyle birlikte ücretsiz tatil sundu.

Konu hakkında Euphoria Hotels & Resort’ten yapılan yazılı açıklama şöyle: “2020’nin Mart ayından bu yana sağlık çalışanları pandemi nedeniyle normal şartlardaki çalışma koşullarından farklı birçok problem ve zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. İş yükleri daha da artmış olan sağlık çalışanları aileleri ile daha az vakit geçirebilmektedir. Bu nedenle hayatları pahasına özveri ile mücadele etmeye devam eden sağlık personellerine ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

Bizler de Euphoria Hotels & Resort ailesi olarak vefakar sağlık çalışanlarına kendi imkanlarımız doğrultusunda teşekkür etmek ve bir nebze de olsa yoğun ve stresli çalışma ortamından uzaklaştırıp  her kademedeki sağlık çalışanlarına ve ailelerine ulaşmayı hedefleyerek 100 Türk ve 100 Rus sağlık çalışanına ücretsiz tatil  kampanyasını gerçekleştirdik. 2020-2021 sezonunda Türkiye’deki ve Rusya’daki 100’er sağlık personelini aileleri ile birlikte ücretsiz misafir ederek yaşanılan bu süreçlerin izlerinin az da olsa silinmesi adına katkıda bulunmayı borç bildik.

 

Bu vesileyle Euphoria Hotels Ailesi olarak Covid-19 ile mücadelenin kahramanları olan tüm sağlık yöneticilerimize ve sağlık çalışanlarımıza bir daha teşekkür ediyor ve bu zorlu sürecin sonunda en kısa zamanda daha güzel, hastalıktan uzak sağlık dolu günlerde de bir araya gelmeyi diliyoruz.