Fettah Tamince, Suudi Arabistan'a yatırım için imzayı attı

Fettah Tamince, Suudi Arabistan'a yatırım için imzayı attı

Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, yatırım yapmaya devam ediyor.

Yeni yatırımı için Suudi Arabistan’ı seçen Fettah Tamince, yatırım için imza attı. Tamince, imza töreninde çekilen fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

Fettah Tamince yaptığı paylaşımında “Invest Saudi programı çerçevesinde ülkedeki ilk yatırımımızın imzasını attık. Hayırlı olur inşallah” ifadelerini kullandı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!