Fikret Demirtürk “Otelleri doldurmak için değil kaliteli misafir için rekabet etmeliyiz”

Fikret Demirtürk “Otelleri doldurmak için değil kaliteli misafir için rekabet etmeliyiz”

Mirage Park Resort Genel Müdürü Fikret Demirtürk, Tourism Today TV’ye açıklamalarda bulundu.

2020’nin 2019’dan daha iyi geçeceğini söyleyen Fikret Demirtürk, oteller arasındaki rekabete dikkat çekti. Deneyimli turizmci, “2020 yılına hazırız ancak otellerimiz arasındaki rekabette dikkatli olmalıyız. Birbirimizi kırmadan rekabet etmeliyiz. Bir de otellerimizi doldurmak için değil kaliteli misafir için rekabet etmemiz daha doğru olacaktır” diye konuştu.

Fikret Demirtürk’ün açıklamaları için tıklayınız: 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!