GASTRONOMİ

Four Seasons Hotel Bosporus, Boğaz’ın kıyısında Sushi ile operayı buluşturacak

Four Seasons Hotel Bosporus, Boğaz’ın kıyısında Sushi ile operayı buluşturacak

Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın maviliklerine bakan konumu, lezzet ve müzikle iç içe programlarıyla bu yaz da renkli deneyimler sunmaya devam ediyor. Japon mutfağının sevilen lezzetlerinin yer aldığı Sushi N’More geceleri canlı opera dinletisi ile misafirlere unutulmaz bir yaz gecesi yaşatıyor.

Şehirden uzaklaşmadan, Boğaz’ın kıyısında resort deneyimi sunan Four Seasons Hotel Bosphorus ferah terasında yaz gecelerini özel programlarla renklendiriyor. Yaz boyunca her Salı akşamı sushi tutkunlarının vazgeçilmezi Sushi N’More, sevilen sushi ve sashimi lezzetlerinin yanı sıra 20:00-22:00 saatleri arasında, yaz esintileri eşliğinde canlı opera dinletisi  ile müzik şöleni sunuyor.

Boğaz’ın eşsiz maviliğine karşı Piyanist Ece Ata ve vokalist Hazal Ata tarafından sunulan opera performansında dünya klasiklerinden unutulmaz parçalar yer alıyor. Opera performansı misafirlere renkli bir akşam yaşatırken Four Seasons Hotel Bosphorus’un deneyimli şefleri tarafından hazırlanan lezzetli sushi ve sashimi sunumları lezzeti doruğa taşıyor.