Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda farkındalığa çağrı

Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda farkındalığa çağrı

Fraport TAV Antalya Havalimanı “Erken teşhis hayat kurtarır” sloganından yola çıkarak Meme Kanseri Farkındalık Günü’nde yolcularını bilgilendirdi.

Dünyada en sık rastlanan kanser türü olan Meme Kanseri ile bugün milyonlarca kadın savaşmakta. Her 8 kadından 1’inde gözlemlenen Meme Kanserinin tedavi edilebilir aşamada tespit edilmesi hayati önem taşımaktadır.

Fraport TAV Antalya Havalimanı, bu kapsamında, “Her şey farkında olmak” la başlıyor diyerek, Meva Meme Vakfı ile hazırladığı bilgilendirme broşürlerini, klasik müzik eşliğinde yolculara dağıttı.

Yolcuların yanı sıra, bu önemli günde Opr. Dr. Gökhan Ateş’i Antalya havalimanına davet ederek Fraport TAV Antalya Havalimanı çalışanlarına “Meme Kanseri Farkındalık Semineri” verildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!