GÖKHAN KIRDAR İLE MÜZİKLE İYİLEŞME AKRA’DA…

GÖKHAN KIRDAR İLE MÜZİKLE İYİLEŞME AKRA’DA…

Misafirlerinin ilgisini çeken etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Akra, AkraTalks kapsamında 2 Eylül günü ünlü müzisyen Gökhan Kırdar’ın ‘SkyGen Müzikle İyileşme’ projesine ev sahipliği yaparak, bir kez daha misafirlerinin kalbine dokunacak.

Turizm sektöründe ülkemizin en itibarlı üç otelinden biri seçilen Barut otellerinin en önemli halkalarından Akra, deneyim ve duygulara dayanan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social ile konuklarının kalbine dokunmaya devam ediyor.Misafirlerini bayramda da unutmayan Akra, yapıldığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen Akra Talks söyleşileri kapsamında 2 Eylül 2017 17:30’da ünlü müzisyen Gökhan Kırdar’ı ağırlayacak.‘OQ’ artist markasıyla yayına sunmaya başladığı SkyGen Müzikle İyileşme hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek olan ünlü sanatçı, kendisine sıkça sorulan soruların cevaplarını bu kez de Antalya’daki misafirlerle paylaşacak.Bayramın 2. günü misafirlerini keyifli bir söyleşi ile buluşturacak olan Akra, SkyGen kapsamında yapacağı ev sahipliğine 3 Eylül Pazar günü gala programı ile devam edecek.Kapıdan girdikleri andan itibaren otelin deneyimli ekibi tarafından kalplere dokunan sıcak bir gülümseme ile karşılanacak konuklar, touch kodu eşliğinde çıkacakları bu eşsiz yolculuğu ise keşfe dönüştürme fırsatı yakalayacaklar.***SkyGen; göklerin, uzayın ve evrenin kısaca geleceğin jenerasyonu kavramını ifade eden, uluslararası müzikle gerçekleştirilen bir tedavi projesidir.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!