Otel

Tümü

Granada Luxury Belek, yıldızları ağırladı

Granada Luxury Belek, yıldızları ağırladı

Granada Luxury Belek, fark yaratan tesis özellikleri ve büyük organizasyonlarıyla dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde de çok konuşulan etkinliklere imza atan tesis, artık bir yılbaşı klasiği haline gelen yeni bir organizasyonla dev yıldızlara ev sahipliği yaptı.

30 Aralık günü başlayan etkinliklerde ilk sahne alan isim Ayta Sözeri olurken, sanatçı sahnede kaldığı süre boyunca sergilediği performansıyla izleyenlerden büyük alkış aldı.

31 Aralık yılbaşı gecesinde sahne alan Volkan Konak, en sevilen şarkılarını seslendirirken yeni yılın ilk dakikalarında sahnede anlattığı anekdotlarla izleyenlerine hem eğlenceli hem duygulu anlar yaşattı.

01 Ocak gecesinde ise sahne alan Türk müziğinin güçlü seslerinden Ebru Gündeş büyüleyen performansı ile geceye damgasını vurarak üç gün süren müzik festivalinin galasını yaptı.

Antalya’nın en büyük kongre merkezi olan ve Granada Luxury Belek’te yer alan Kayra Han Kongre Merkezi’nde pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen dev organizasyona katılanlar yeni yıla sevilen sanatçılarla birlikte girmenin coşkusunu doyasıya yaşadılar.