GÜMTOB’un yeni başkanı Ersin Yazıcı oldu

GÜMTOB’un yeni başkanı Ersin Yazıcı oldu

Uzun yıllar GÜMTOB’un başkanlığını yürüten Haluk Beceren, görevini yapılan olağan gelen kurul sonrasında Ersin Yazıcı’ya devretti.

Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - Derneği (GÜMTOB) Olağan Genel Kurul Toplantısı Almira Hotel’de gerçekleştirildi. 2009-2019 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlık görevini yürüten Mehmet Haluk Beceren, görevi Ersin Yazıcı’ya devretti.

Genel Kurul Toplantısında üyelerin oybirliği ile seçilen Ersin Yazıcı Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu üyeleri; Mustafa Sezencan, Cengiz Tokatlı, Ali Akol, Erhan Akbaş, Fikret Karaçalı, Baki Mert Eken, Kadir Temizel, Emin Sarper, Ali Ulvi Gümüşhan, İsmail Murat Kurşun, Buğra Artıç, Burak Beceren, Mehmet Can Yazıcı ve Çetin Ceylan’dan oluştu.

Gerçekleştirilen genel kurul sonrasında üyelerin katılımı ile GÜMTOB 35. Hizmet Yılı  yemeği yapıldı. Gecede 35. yıla özel pasta GÜMTOB Başkanları tarafından kesildi.


Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!