GÜRCİSTAN VATANDAŞLARI, 28 MART'TAN İTİBAREN AB'YE VİZESİZ GİRECEK

GÜRCİSTAN VATANDAŞLARI, 28 MART'TAN İTİBAREN AB'YE VİZESİZ GİRECEK

Gürcistan ve Avrupa Birliği ülkeleri arasındaki vize muafiyeti yasası resmi olarak yayınlandı.

Haberrus'da yer alan habere göre; 20 gün sonra yani 28 Mart tarihinden itibaren kısa süreli seyahatleri için Gürcistan vatandaşları AB'ye vizesiz girebilecek. Avrupa Konseyi resmi olarak 27 Şubat'ta vize muafiyetini onaylamıştı. Gürcistan Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, kararın AB'nin resmi dergisinde yayınlandığı ve vatandaşların 28 Mart'tan tibaren AB üyesi ülkelere kısa süreli seyahatler için vizesiz girebileceği belirtildi. Bakanlık bu önemli karar için tüm vatandaşlarını kutladı.28 Mart'tan itibaren Gürcistan vatandaşları AB seyahatlerinde vizeden muaf olacak ve 3 ay süreyle Schengen bölgesinde serbest dolaşım hakkına sahip olacak.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!