Güvenli Turizm Sertifikası'nı alan Papillon Belvil kapılarını açtı

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Papillon Hotels, geçtiğimiz günlerde Güvenli Turizm Sertifikası alan Antalya Belek’teki gözde tesisi Papillon Belvil’i hizmete açtı.

Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı yönerge ve kuralları doğrultusunda konseptleri ve hizmetleri yenilendi. Safe Tourism ve Güvenli Turizm Sertifikası ile belgelendirilen Papillon Belvil’de 2020 yaz sezonu başladı.

Papillon Hotels Turizm Grup Başkanı Erol Akın “Papillon Ailesi olarak değerli misafirlerimiz ile tekrar bir araya gelmekten büyük heyecan duyuyoruz. Alışılmış Papillon konforunu, kalitesini ve hizmet standartlarını yeniden misafirlere yaşatıyor olmak ve Papillon Belvil’de yepyeni deneyimlere misafirlerimizle birlikte yelken açma fikri bizleri inanılmaz motive ediyor.

Yeni süreçte güvenli, sağlıklı ve rahat bir ortamda tatilinizi geçirmenizi sağlamak için tüm ekibimizle birlikte son derece titiz ve detaylı bir çalışma yürüttük. Yıllardır büyük bir özenle, her alanda takip ettiğimiz temizlik ve hijyen standartlarımıza bu dönemde daha hassas yaklaşarak gerekli tüm önlemlerimizi aldık” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!