HAKAN ERDOĞAN'DAN JAZZ GECELERİ

HAKAN ERDOĞAN'DAN JAZZ GECELERİ

Skal International Bodrum / Young Skal Bodrum desteğiyle 26-27 Haziran tarihlerinde Bodrum Kalesi’nde gerçekleşen “We Jazz Bodrum” nefesleri kesti.

26 Haziran 2017 tarihinde Hindi Zahra tüm seyircileri coştururken 27 Haziran’da ise Karsu nefesleri kesti. Edison Jazz ödülüne sahip tek Türk olarak bilinen Karsu tüm Bodrum’u kendisine hayran bıraktı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Young Skal Bodrum Başkanı Kadirhan Kestaneci; Bodrum’a yakışan kalitede sanatçıların Bodrum’da sahne alacağını ve Skal International Bodrum olarak bu tür etkinliklere tam destek olacaklarını söyledi. Kestaneci, bu organizasyonun yaratıcıları Hakan Erdoğan ve Saba Sümer, konaklama sponsorluğunu üstlenen Mesut Durateymur (Marina Vista Hotel), ulaşım sponsoru Akın Bayar (BYR Taşımacılık) ve desteklerini esirgemeyen tüm Skal International Bodrum üyelerine teşekkür etti. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!