GASTRONOMİ

Hakkasan Bodrum, özel açılış etkinliğini 200 seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleştirdi

Hakkasan Bodrum, özel açılış etkinliğini 200 seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleştirdi

Global hizmet sektörünün lider şirketlerinden Hakkasan Group’un, Alfardan Group ve Astaş Holding ortaklığıyla kurduğu, modern Kanton mutfağında uzmanlaşmış Hakkasan Bodrum, 26 Haziran Cumartesi günü seçkin Türk ve yabancı davetlilerin katılımıyla görkemli bir açılış etkinliğine imza attı.

Mandarin Oriental, Bodrum’un en güzel noktalarından birinde yer alan Hakkasan Bodrum, nefes kesici Ege Denizi manzarasına nazır göz alıcı konumunda çok özel bir davete ev sahipliği yaptı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasından yaklaşık 200 elit misafir ile birlikte Hakkasan’ın dünya çapındaki 10. restoranının açılışının kutlandığı organizasyonda, konuklara Hakkasan’a özgü enfes Kanton lezzetleri ve yaratıcı kokteyller ikram edildi. Keyifli gastronomi sohbetleri ve tadına doyulmaz bir müzik ziyafetinin eşlik ettiği gece, muhteşem bir havai fişek gösterisiyle taçlandı.

Mandarin Oriental, Bodrum'da yer alan Hakkasan Bodrum için
Hakkasan.com üzerinden, +90 (252) 311 28 00 numaralı telefondan Mandarin Oriental’ın restoran rezervasyon ekibiyle iletişime geçerek veya mobod-reservations@mohg.com adresine e-posta gönderilerek rezervasyon yapabilirsiniz.