Hamit Kuk, “Almanya pazarı küçük müdahalelerle toparlanacaktır”

Hamit Kuk, “Almanya pazarı küçük müdahalelerle toparlanacaktır”

Hamit Kuk, “Almanya pazarı küçük müdahalelerle toparlanacaktır”

24 Ocak 2020 Cuma

TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Kuk, Hollanda ve Belçika pazarındaki satışların iyi ilerlediğini ancak Almanya pazarındaki satışların geriden geldiğini söyledi. Kuk, Almanya’da yapılacak çalışmalarla pazarın toparlanacağını söyledi.

TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Kuk, Hollanda, Belçika ve Almanya pazarlarındaki son durumu değerlendirdi. Kasım ayından bu yana devam eden erken rezervasyon satışlarına göre Hollanda ve Belçika’da beklentilerin üzerinde bir satış gerçekleştiğini belirten Kuk, “Hollanda ve Belçika’daki durum iyi. Ocak, Şubat ve Mart aylarındaki satışların da bu şekilde devam etmesini arzu ediyoruz” dedi.

Almanya pazarındaki satışların biraz geriden geldiğini söyleyen Kuk, açıklamalarına şöyle devam etti: “Almanya pazarındaki satışlar biraz daha geriden geliyor. Şu anda satışlar geçen senenin gerisinde. Bu pazarın yapılacak müdahalelerle toparlanacağını düşünüyorum. Çünkü Almanya için Türkiye önemli bir turizm ülkesi. Almanlar için Türkiye, olmazsa olmaz ülkeler içinde. Bu nedenle bu pazarda ilerleyen dönemlerde toparlanacaktır.”Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN