Hays Travel, Thomas Cook’un 555 satış mağazasını satın aldı

Hays Travel, Thomas Cook’un 555 satış mağazasını satın aldı

İngiltere’nin en büyük bağımsız seyahat acentesi Hays Travel, Thomas Cook’un İngiltere’deki 555 satış mağazasını satın aldı.

The Guardian’ın haberine göre Hays Travel'ın genel müdürü ve grup başkanı John ve Irene Hays, “Thomas Cook yetenekli insanları çalıştıran çok sevilen bir markadır. Birçoğuyla çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!