Hayvan haklarını ihlal eden turistik ilçe yurt dışında deşifre edilecek

Hayvan haklarını ihlal eden turistik ilçe yurt dışında deşifre edilecek

Türkiye’nin imajını zedeleyen hayvan hakları ihlali yapan turistik ilçeleri bundan böyle yurt dışında da deşifre edeceklerini belirten Çıtırık, yerel...

Türkiye’nin imajını zedeleyen hayvan hakları ihlali yapan turistik ilçeleri bundan böyle yurt dışında da deşifre edeceklerini belirten Çıtırık, yerel yönetimlerin üstlerine düşen yasal zorunlulukları yerine getirmediği takdirde, yabancı turistlere yönelik “Sizin tatiliniz hayvanların felaketi olacak” sloganı ile bir çalışma başlatılacağını söyledi. Bu konuda turizm firmaları ile işbirliği yapacaklarını belirten Çıtırık, HAYTAP olarak İmdat Turlarına çıktıklarını ifade etti. Ege-Akdeniz İmdat Turu'nda Antalya’nın Demre İlçe Belediye Başkanı Süleyman Topçu ile görüşen HAYTAP Başkanı Nesrin Çıtırık, hayvanların insanların yaşamında tehlike oluşturmayacak biçimde güvenli ve sağlıklı ortamlarda yaşayabilmesi için aşı, kısırlaştırma, su ve beslenme noktaları oluşturma konusunda taleplerini iletti.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!