Hilâl-i Ahmer koleksiyonu Fraport TAV Antalya Havalimanın’da

Hilâl-i Ahmer koleksiyonu Fraport TAV Antalya Havalimanın’da

Türk Kızılay’ın 150. Yıl etkinlikleri kapsamında hayata geçirdiği, Sanat ve İnsani yardımı bir araya getiren Hilâl-i Ahmer Koleksiyonu eserleri 26 Ekim’e kadar Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda sergileniyor.

Dünyaya Hilal’i armağan eden Türk Kızılay’ı, “Hilâl-i Ahmer Koleksiyonu” ile sosyal sorumluluk ve insani yardım konusuna dikkat çekerek, farkındalığı ve toplumdaki duyarlılığı artırmayı amaçlamaktadır.

Firmalar ve şahıslar tarafından Türk Kızılay’ına bağış yapılarak sahiplenilebilen hilallerden edinilen gelirler,  Türk Kızılay’ın insani yardım projelerinde kullanılacak ve Dünya çapında ses getirecek olan yeni sosyal yardım projelerinin oluşturulmasına katkı sağlamayı hedeflemekte.

Fraport TAV Antalya Genel Müdürleri Deniz Varol ve Bilgihan Yılmaz, Sosyal Sorumluluk Projelerine destek vermekten mutluluk duyduklarını ve Türk Kızılay “Hilâl-i Ahmer Koleksiyonu” projesinin Antalya durağı olmaktan onur duyduklarını belirtiler.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!