Hilton İstanbul Bomonti’de yangın

Hilton İstanbul Bomonti’de yangın

İstanbul - Şişli'de, Hilton İstanbul Bomonti'nin teras katında bulunan jeneratörün henüz bilinmeyen bir nedenle alev alması sonucu yangın çıktı. Otelde...

İstanbul - Şişli'de, Hilton İstanbul Bomonti'nin teras katında bulunan jeneratörün henüz bilinmeyen bir nedenle alev alması sonucu yangın çıktı. Otelde bulunan müşteriler tahliye edilirken, vatandaşlar yangını şaşkın gözlerle izledi.Yangın, saat 15.00 sıralarında Hilton İstanbul Bomonti'de meydana geldi. İddialara göre otelin teras katında bulunan jeneratör henüz bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Yangının büyümesiyle alevler otelin dış duvarına sıçradı. Alevlerin sıçraması ile duvardaki yalıtım malzemeleri alev aldı. Yangının büyümesi üzerine çevredeki vatandaşlar itfaiye ekibine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Bu sırada otelde bulunan müşterilerin tahliye edildiği görüldü. İtfaiye ekipleri yaptığı ilk müdahale ile yangını kısa sürede kontrol altına alarak soğutma çalışması yaptı. Bu sırada dışarıda bulunan vatandaşların yangını şaşkın gözlerle izlediği görüldü.Yangın sonrasında Hilton İstanbul Bomonti’den yapılan açıklama ise şöyle:  “Bugün otelin birinci katının çatı bölümündeki bazı ekipmanların alev alması sonucunda ufak çaplı bir yangın meydana gelmiştir. Olay esnasında otelin iç bölümleri yangından hiçbir şekilde etkilenmemiş olup, yangın konuklar veya çalışanlar açısından bir sağlık sorununa neden olmamıştır. Dış cephenin sınırlı bir bölümünde hasara yol açan yangın, otelin faaliyetlerinde de herhangi bir kesintiye yol açmamıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!