Hindistan'ın Pune şehrine lüks otel yatırımı

Hindistan'ın Pune şehrine lüks otel yatırımı

Ritz-Carlton, Panchshil Realty tarafından geliştirilen ikinci otelini Hindistan'ın Pune şehrinde hizmete aldı.

Ritz-Carlton, Panchshil Realty tarafından geliştirilen ikinci otelini Hindistan'ın Pune şehrinde hizmete aldı.

Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C ikonik lüks otel markası altında Hindistan'daki ikinci oteli Ritz-Carlton, Pune'nin açılışını gerçekleştirdi. Pune'de lükslüğü geliştirmeyi amaçlayan otelin tasarımı, klasik ihtişamın ve zamansız inceliğin birleşimi olup hem geleneksel, hem de modern fikirler sunuyor.

35 lüks süit oda sahip otel, gün boyu farklı gastronomi sunumları yapıyor. Restoranı ile ayrıcalıklı gastronomi özellikleri barındıran otelde bir çok olanak bulunuyor.

Yaklaşık 3 bin 250 metrekarelik şık tasarımlı ziyafet alanlarına sahip olan otel, iş toplantılarından sosyal etkinliklere kadar her türlü toplantıların gerçekleştirilmesine imkan veriyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!