Hindistan TravelShop Turkey ile Türkiye’yi yakından tanıyacak

Hindistan TravelShop Turkey ile Türkiye’yi yakından tanıyacak

Hız kesmeden ülke turizminin tanıtımı için çalışmalarına devam eden TravelShop Turkey, Hindistan’da yeni bir Workshop ve 2 fuara katılacak.

5 ayrı şehirde workshop ve turizm fuarı
Dünya genelinde 100’e yakın WorkShop etkinliği ve B2B Fuar katılımı yapan TravelShop Turkey, bu kez de Hindistan’ın 5 ayrı şehrinde Türkiye’yi tanıtacak. İlk önce Bangalore, Ahmedabad ve Kolkata’da B2B etkinliği yapacak olan TravelShop Turkey, devamında Hindistan’ın en lüks fuarı olan BLTM Delhi Fuarında ve ardından Hindistan’ın tek outgoing fuarı olan OTM Mumbai fuarında Türkiye standı açacak ve Mumbai’de Destination Turkey çalıştayı organize edecek.

TravelShop Turkey Genel Müdürü olan Murtaza Kalender, amaçlarının hızla büyüyen Hindistan turizm pazarından ülke olarak maksimum fayda sağlayarak özellikle MICE ve Düğün gruplarını Türkiye’ye çekebilmek olduğunu belirtti. Workshop çalıştayına Türkiye’den tüm firmalarını davet eden Kalender, Türkiye tanıtımları yapan tüm turizm firmalarının etkinliklerinde yer alabileceğini söyledi.

Stant Türkiye görselleriyle süslenecek
BLTM Delhi ve OTM Mumbai fuarlarında sadece Türkiye logosu ve görsellerini içericeğini ve Bakanlık standından farklı olmayacağını belirterek böylelikle herkesin eşdeğer konumda olacağının altını çizdi. Şu ana kadar 20’ye kadar başvuru alan Murtaza Kalender, bu taleplerin artması halinde stand boyutlarının da genişletilebileceğini belirtti.

B2B ön randevulu ve talepli
Kalender, yapmış olduğu ön randevu çalışmalarının, tamamen kendi üretimleri olan benzersiz bir sistem olduğunu belirtirken bu sistem sayesinde ön randevu alınabilen, Talepleri olan Hindistan firmalarının sistem üzerinden görüntülebileceği bir fonksiyona sahip olduğunu bildirdi. Tüm Turizm sivil toplum kuruluşlarını da bu etkinlikte yer almak üzere davet eden Murtaza Kalender, tüm basın kuruluşlarını da aralarında görmekten memnuniyet duyacaklarını söyledi.

Önümüzde etkinlikleri olan ACE of MICE Exhibition By Turkish Airlines Hosted Buyer programı Mart ayında dini temalı Holy Lands ve Mayıs ayında Yacth Cruise temalı WorkShoplarıyla da sürecek olduğunu bildirerek etkinlik takvimini bizlerle paylaştı.

ETKİNLİK TAKVİMİ
Workshop Bangalore - 28 Ocak  2020
Workshop  Ahmedabad - 29 Ocak 2020
Workshop Kolkata - 30  Ocak 2020
BLTM Fuarı  New Delhi - 31 Ocak-01 Şubat 2020
TFF/OTM Fuarı Mumbai - 03 Şubat-04 Şubat 2020

Hindistan’daki WorkShop ve Fuar etkinliğine katılmak isteyenler için
Alper Yağcı Mobil: 0549 540 55 28 
Email Adresi: coordinator@workshoptravelshop.com

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!