HİSAR AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETE GİRDİ

HİSAR AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETE GİRDİ

Türkiye’nin önemli markalarından Hisar, Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nü düzenlediği tören ile hizmete açtı.

Çatal, kaşık ve bıçak setleri, tencere ve mutfak aksesuarları üretimi gerçekleştiren Hisar, kapılarını açtığı Hisar Akdeniz Bölge Müdürlüğü ile Antalya bölgesine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

Antalya'nın Kırcami Mahallesi’nde yer alan Hisar Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nün açılış törenine Hisar Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Erdoğan ve davetliler katıldı. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!