Sevilen turizmci Turgay Solmaz hayatını kaybetti

Sevilen turizmci Turgay Solmaz hayatını kaybetti

Turizm Otel Yöneticileri Derneği (TUROYD) Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Solmaz hayatını kaybetti.

53 yaşındaki Turgay Solmaz, yakalandığı hastalık nedeniyle 7 aydır hastanede tedavi görüyordu.

Turgay Solmaz'ın cenazesi, 2 Eylül Pazartesi günü (bugün), İzmir Güzelbahçe Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından toprağa verilecek. Solmaz’ın taziyeler, Ramada Encore İzmir - Balçova Hotel'de 15.00-18.00 saatleri arasında kabul edilecek.

Tourism Today olarak Turgay Solmaz’a rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!